grzegorzwalasek.pl

Tag Archive: opony

opony

Być może bawią, a jednak chronią opony – chlapacze przed zimą

Nadchodząca zima to dla kierowców przede wszystkim czas zmian opon na dostosowane „zimówki”. Przestawieniom na nową, niewdzięczną szczególnie karoserii porę roku podlegają również inne części samochodu niż tylko opony, m.in. znane chlapacze. Wydłużone błotniki ochraniają nasze opony przed zwiększoną w zimie ilością soli, żwiru i kamieni.

Jakie kryteria są istotne przy wybieraniu ogumienia?

W czasie trudnych warunków atmosferycznych czy na trudnych odcinkach drogi najważniejsza dla auta jest przyczepność. Jest parę elementów, które wpływają na przyczepność. Aspekt, na jaki kierujący wpływu nie mają to stan nawierzchni. O inne elementy jednak prościej zadbać – prawidłowa geometria kół, dostosowanie prędkości do panujących warunków oraz w pierwszej kolejności – najlepszej jakości opony samochodowe.

Świetnie wykonane opony

Marki od dawna z zaangażowaniem troszczą się o to, by proponować klientom na rynku tylko świetnej jakości dodatki samochodowe. Wśród nich wymienia się nie jedynie to, co jest umieszczone wewnątrz auta. Niemałe znaczenie mają również opony, jakie wybieramy. Można wybrać wielu producentów, temu nie da się zaprzeczyć. Biorąc jednak pod uwagę markę kormoran opony produkuje doskonałe. To właśnie o sprawność chodzi klientom, co poszukują doskonałych rozwiązań. Oferta ciągle poszerza się o imponujące zamawiającym innowacje.