grzegorzwalasek.pl

Archiwum: noclegi

noclegi

Gdzie spędzić wakacje na terenie Polski? Pieniny są wyborem idealnym!

Wprawdzie do lata jeszcze trochę czasu, ale warto już teraz zastanowić się nad tym, gdzie spędzić swój letni urlop. Aby czas okazał się rzeczywiście udany, wcale nie należy od razu udawać się do Egiptu czy Tunezji. Także na terenie naszego kraju nie brakuje idealnych na wakacje miejsc. Wśród nich znajdują się Pieniny oraz leżąca u ich stóp Szczawnica – miejsce idealne dla wszystkich kochających góry.

Spokojny urlop nad morzem – Gąski

Gąski to wieś wypoczynkowa leżąca na wybrzeżu zachodnim, w okolicach Mielna. Należy do najbardziej spokojnych polskich kurortów nadmorskich, zatem decydując się na to miejsce na wczasy nad nad morzem Bałtyckim można liczyć na wypoczynek w kameralnej i spokojnej atmosferze.
Niedaleka odległość Mielna i Sarbinowa, to kolejny plus dla urlopowiczów, którzy od czasu do czasu chcieliby zaznać rozrywki w miejscach ze znaczniejszą liczbą lokali i dyskotek.

Jeżeli nie wiesz gdzie wyjechać na weekend, zdecyduj się na wypad nad rodzime wybrzeże

Z ofert biur turystycznych można wybrać wycieczkę w najdalsze zakątki świata. Lecz co jeśli jesteśmy osobami, jakie uwielbiają swoją ojczyznę i piękne zakątki właśnie tutaj? Na pewno przepatrując propozycje wyjazdów odnajdziemy coś, co nas niezwykle zaciekawi oraz będzimy chcieli tam obowiązkowo pojechać.
Jeżeli kochamy nasze morze to zdecydujmy się na odpoczynek akurat w tamtym miejscu.