grzegorzwalasek.pl

Archiwum: kraj

kraj

Kraków – miasto królewskie

Zapewne każdy mieszkaniec naszego kraju choć raz był w Krakowie. To piękne miasto, do którego ściągają rzesze turystów nie tylko z naszego kraju, ale także z całego świata. Polacy często lubią wpadać do Królewskiego Miasto choćby na weekend, by móc poczuć jego wyjątkowy klimat.
Kraków – piękny o każdej porze roku

Kilka powodów dla których w trakcie najbliższych miesięcy wakacyjnych warto udać się w góry

Z publikowanych na bieżąco omówień dowiadujemy się, że najczęściej obieranym celem urlopowych wycieczek są polskie miejscowości. Pomimo tego że zamorskie kraje kuszą bajowymi krajobrazami, złotymi plażami, słoneczną pogodą i możliwością zobaczenia bezcennych obiektów zabytkowych, to w końcu nad polskim morzem bądź na Warmii i Suwalszczyźnie nie brak podobnych atrakcji.

Tunezja a urlop last minute

Turyści, którzy podróżują systematycznie bez wątpienia odbyli już swe wycieczki podczas tych wakacji. Dla niezdecydowanych jeszcze osób sprawdzone biuro turystyczne podpowiada – Tunezja last minute all inclusive jest dostępna w szczególnie korzystnych do tej pory cenach. Wybierając się na egzotyczne wakacje na tak zwaną ostatnią chwilę warto pod uwagę brać rozmaite możliwości. Biura podróży, zarówno te najbardziej znane, jak i te mniej popularne mogą pomóc przeżyć Ci niezapomnianą przygodę!