grzegorzwalasek.pl

Archiwum: kierowca

kierowca

Dobry warsztat samochodowy ma wielu klientów

Nie jest łatwo znaleźć właściwy warsztat samochodowy

Oddając wóz do naprawy, chcemy mieć świadomość, iż będzie on w dobrych rękach i że rzeczywiście wszystko zostanie dokładnie przejrzane, a ewentualne awarie błyskawicznie zniwelowane. Przez to zanim udamy się po raz pierwszy do mechanika, przeglądamy zdania o każdym warsztacie, wypytujemy przyjaciół, czytamy wpisy w sieci.

Jakie kursy powinien przejść trzydziestolatek, który planuje zarabiać na chleb pracując jako zawodowy kierowca

Pojazd samochodowy jest symbolem zeszłego stulecia, bo 100 lat temu rozpoczęto jego produkcję na dużą skalę i z biegiem lat stał się on towarem dostępnym nie tylko dla bogatych. I jeśli na początku kierowca nie musiał uczestniczyć w specjalistycznych kursach, których zresztą nie było, to obecnie sporo się zmieniło.

Opony zimowe Kleber – pojedziesz dalej!

Początek dorosłego życia pociąga za sobą sporo ciekawych sytuacji, okoliczności oraz sposobności. Jedna z nich to możliwość otrzymania prawa do prowadzenia samochodu. Wyraźna część społeczeństwa od dzieciństwa śni o umiejętności kontrolowania samochodów, mając wyobrażenie samych siebie jako świetnych kierowców w drogich autach, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.